KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396506
nr 1539 6506
Göte Eineljung
(1932-2013), Sverige
Signerad, daterad a tergo 2000. Blandteknik, 15x15, oramad
Göte Eineljung, svensk konstnär född 1932, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:37:47
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr